Blog

Okolice naszego ośrodka to teren wprost wymarzony na grzybobranie. Tym bardziej, że rok jest dla nas bardzo łaskawy i przez cały sezon zasypuje nas obfitością prawdziwków, borowików, kozaków i podgrzybków.

To dopiero początek złotej polskiej jesieni. Już pierwszy  tydzień był idealny na piesze wycieczki, podziwianie zachodów słońca i robienie zdjęć.

A co powiecie na chwilę relaksu...  Wygodny leżak,  błękitne niebo,  promienie słońca, szum Roztoczanki i przepiękny widok gór  pokrytych soczystą zielenią...

Można poczuć się jak w raju! 

 

czas zacząć! Całymi rodzinami przybyli do nas pracownicy firmy SGL CARBON na rodzinny piknik. Zabawy było co nie miara. Dzieciaki szalały na dmuchańcach, karuzelach, ściance wspinaczkowej. Animatorzy umilali czas malowaniem twarzy oraz balonowym zoo. Na zielonym tarasie dla dzieci odbył się teatrzyk, a dorośli mogi tańczyć w rytm największych przebojów granych przez D.J. Serwowaliśmy m.in. bigos, gulasz, pizze, domową szarlotkę oraz lody. A zapach grilowanej kiełbasy i karczku roznosił się po całym Rytrze:)

Majówka już za nami! Pogoda była w kratkę. Trochę deszczu, trochę słońca ale najważniejsze, że podoga ducha nie opuszczała nas ani na chwilę.

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za pobyt, zarówno tym którzy odwiedzili nas ponownie oraz tym, którzy byli u nas po raz pierwszy. Cudownie było was gościć!

Niektórzy jeszcze zostali....:)

Znowu wiosna w pąkach cała, z nią Wielkanoc zawitała.
Wszyscy wspólnie się radujmy, śmiejmy razem i ucztujmy.
Jak tradycja nakazuje, każdy jajkiem się częstuje.
Z życzeniami więc śpieszymy: zdrówka, szczęścia Wam życzymy.
Aby słońce wam świeciło, chmurki wszystkie rozpędziło.
Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Cudowny czas gdy wszystko budzi się do życia, dzień staje się dłuższy, trawa bardziej zielona  a słońce rozpieszcza nas ciepłymi promieniami. Aż chce się śpiewać!


Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna - znów nam ubyło lat,
Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy.
Śpiewa skowronek nad nami,
Drzewa strzeliły pąkami,
Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty....

Skaldowie

W piątkowy wieczór postanowiłam wybrać się na narty! Kocham nocne szusowanie :). Spakowałam to, co trzeba i pojechałam do RYTERSKIEGO RAJU! Jeżdżę tam często, można powiedzieć, że od zawsze. Uwielbiam Rytro za te piękne krajobrazy i panujący tam klimat :)Kiedy w końcu dotarłam, to się przeraziłam... ZERO miejsc...

« poprzednia 1 2 następna »

Nasi partnerzy