Blog

Już 2 maja na Miasteczku Galicyjskim odbędzie się Rodzinny Festyn Patriotyczny - Polska jest nasza. 

2 Maja obchodzić będziemy Święto Flagi Państwowej i z tej okazji organizatorzy zaplanowali szeroką oferte kulturalną dla uczestników festynu. 

 

Już dziś pomyśl o aktywnym wypoczynku dla swoich dzieci. 

Kolonie Sportowo - Językowe to nie tylko ruch ale też nauka języka angielkiego lub hiszpańskiego. 

I TURNUS: 01.07 - 14.07.2018
II TURNUS: 15.07 - 28.07.2018

Radosnych Świąt Wielkanocnych,
dobrego odpoczynku, 
smacznego jajka,
szalonego i wyjątkowego mokrego Śmigusa Dyngusa
oraz samych słonecznych, spokojnych i cudownych dni
z okazji Świąt Wielkanocnych 
życzy Ryterski Raj

Karczma Regionalna w Ryterskim Raju proponuje 

dlPaństwa świeże, regionalne i smaczne potrawy

 Świąteczne. 

 

 Ferie dobiegły końca, ale  zima w Ryterskim Raju nie odpuszcza. Czy każdy w Was skosztował w tym roku zimowego szaleństwa? Jeśli nie – nic straconego! Nasza Oferta Free Ski obowiązuje do końca sezonu: http://ryterski.pl/pl/free-ski.html                       Tymczasem w miniony weekend śnieżny puch ...

Walentynki, czyli dzień św. Walentego w Polsce, i nie tylko, uznawany jest za święto miłości i zakochanych. Właśnie tego dnia staramy się jeszcze bardziej pokazać ukochanej osobie, jak wielkim uczuciem ją darzymy. Najczęściej są to jednak jednorazowe starania, które w przeciętne dni zdarzają się nielicznym. Skąd więc wziął się ten sztuczny zwyczaj okazywania miłości właśnie 14 lutego? Mówimy wszystko o walentynkach.

Wszystkim naszm Gościom serdecznie dziękujemy za udział w imprezie Sylwestrowej. Czarni Górale bawili towarzystwo wyborowo.

Już nie mozemy sie doczekać kolejnych imprez.  Przed nami Bal Karnawałowy. Dobra zabawa gwarantowana!

W naszym menu w Karczmie Regionalnej znajdziecie tradycyjne i smaczne placki ziemnaczane. Chrupiące zewnątrz, delikatne i wilgotne w środku. Serwowane w towarzystwie ryterskiego gulaszu lub polskiej śmietany. 

13 listopada obchodzony jest Dzień placków ziemnaczanych. Dzięki naszej Szefowej kuchni, która robi najlepsze placki na świecie świętujemy cały rok.

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Nasi partnerzy