Blog

Wszystkim naszm Gościom serdecznie dziękujemy za udział w imprezie Sylwestrowej. Czarni Górale bawili towarzystwo wyborowo.

Już nie mozemy sie doczekać kolejnych imprez.  Przed nami Bal Karnawałowy. Dobra zabawa gwarantowana!

W naszym menu w Karczmie Regionalnej znajdziecie tradycyjne i smaczne placki ziemnaczane. Chrupiące zewnątrz, delikatne i wilgotne w środku. Serwowane w towarzystwie ryterskiego gulaszu lub polskiej śmietany. 

13 listopada obchodzony jest Dzień placków ziemnaczanych. Dzięki naszej Szefowej kuchni, która robi najlepsze placki na świecie świętujemy cały rok.

Według synoptyków zima 2017/2018 będzie wyjatkowo mroźna i obfita w opady śniegu. Piewszy zwiastun już za nami. Wszystko idzie według planu. "My się  zimy nie boimy!"  

Okolice naszego ośrodka to teren wprost wymarzony na grzybobranie. Tym bardziej, że rok jest dla nas bardzo łaskawy i przez cały sezon zasypuje nas obfitością prawdziwków, borowików, kozaków i podgrzybków.

To dopiero początek złotej polskiej jesieni. Już pierwszy  tydzień był idealny na piesze wycieczki, podziwianie zachodów słońca i robienie zdjęć.

A co powiecie na chwilę relaksu...  Wygodny leżak,  błękitne niebo,  promienie słońca, szum Roztoczanki i przepiękny widok gór  pokrytych soczystą zielenią...

Można poczuć się jak w raju! 

 

czas zacząć! Całymi rodzinami przybyli do nas pracownicy firmy SGL CARBON na rodzinny piknik. Zabawy było co nie miara. Dzieciaki szalały na dmuchańcach, karuzelach, ściance wspinaczkowej. Animatorzy umilali czas malowaniem twarzy oraz balonowym zoo. Na zielonym tarasie dla dzieci odbył się teatrzyk, a dorośli mogi tańczyć w rytm największych przebojów granych przez D.J. Serwowaliśmy m.in. bigos, gulasz, pizze, domową szarlotkę oraz lody. A zapach grilowanej kiełbasy i karczku roznosił się po całym Rytrze:)

Majówka już za nami! Pogoda była w kratkę. Trochę deszczu, trochę słońca ale najważniejsze, że podoga ducha nie opuszczała nas ani na chwilę.

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za pobyt, zarówno tym którzy odwiedzili nas ponownie oraz tym, którzy byli u nas po raz pierwszy. Cudownie było was gościć!

Niektórzy jeszcze zostali....:)

Nasi partnerzy