Blog

czas zacząć! Całymi rodzinami przybyli do nas pracownicy firmy SGL CARBON na rodzinny piknik. Zabawy było co nie miara. Dzieciaki szalały na dmuchańcach, karuzelach, ściance wspinaczkowej. Animatorzy umilali czas malowaniem twarzy oraz balonowym zoo. Na zielonym tarasie dla dzieci odbył się teatrzyk, a dorośli mogi tańczyć w rytm największych przebojów granych przez D.J. Serwowaliśmy m.in. bigos, gulasz, pizze, domową szarlotkę oraz lody. A zapach grilowanej kiełbasy i karczku roznosił się po całym Rytrze:)

Majówka już za nami! Pogoda była w kratkę. Trochę deszczu, trochę słońca ale najważniejsze, że podoga ducha nie opuszczała nas ani na chwilę.

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za pobyt, zarówno tym którzy odwiedzili nas ponownie oraz tym, którzy byli u nas po raz pierwszy. Cudownie było was gościć!

Niektórzy jeszcze zostali....:)

Znowu wiosna w pąkach cała, z nią Wielkanoc zawitała.
Wszyscy wspólnie się radujmy, śmiejmy razem i ucztujmy.
Jak tradycja nakazuje, każdy jajkiem się częstuje.
Z życzeniami więc śpieszymy: zdrówka, szczęścia Wam życzymy.
Aby słońce wam świeciło, chmurki wszystkie rozpędziło.
Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Cudowny czas gdy wszystko budzi się do życia, dzień staje się dłuższy, trawa bardziej zielona  a słońce rozpieszcza nas ciepłymi promieniami. Aż chce się śpiewać!


Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna - znów nam ubyło lat,
Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy.
Śpiewa skowronek nad nami,
Drzewa strzeliły pąkami,
Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty....

Skaldowie

W piątkowy wieczór postanowiłam wybrać się na narty! Kocham nocne szusowanie :). Spakowałam to, co trzeba i pojechałam do RYTERSKIEGO RAJU! Jeżdżę tam często, można powiedzieć, że od zawsze. Uwielbiam Rytro za te piękne krajobrazy i panujący tam klimat :)Kiedy w końcu dotarłam, to się przeraziłam... ZERO miejsc...

Jazda na nartach czy snowboardzie to – przede wszystkich ogromny wysiłek dla naszego ciała. Poza odpowiednim przygotowaniem sprzetu, warto zadbać o swoją kondycję i przygotować się do kilkudniowej aktywności. Już parę tygodni przed planowanym wyjazdem zacznijmy trenować. Biegi z pewnością pozytywnie wpłyną na stan naszych kolan, które w jeździe na nartach są najbardziej narażone na kontuzje. Wybierając snowboard wzmocnijmy mięśnie ud i brzucha. Stok Ryterskiego Raju już na Ciebie czeka :)

W dniach 12.12 - 13.12 w naszym ośrodku odbyła się konferencja Państwowej Straży Pożarnej. Dotyczyła ona Bezpieczeństwa i Koordynacji Służb Ratowniczych. Jak wiadomo o własne bezpieczeństwo muszą dbać wszyscy, szczególnie służby ratownicze. To bezpieczeństwo jest także naszym priorytetem, zwłaszcza na stoku. Nasze Ryterski...

Od kilku dni mróz nie opuszcza Ryterskiego Raju. Nad stokiem unoszą się białe, śnieżne pióropusze. Niskie temperatury sprawiają, że armatki śnieżne pracują dzień i noc, a śniegu przybywa w oczach. Wszystkim miłośnikom białego szaleństwa radzimy szykować narty lub deski i ruszać do Rytra! Znajdziecie tu nie tylko doskonale...

Nasi partnerzy