Informacje o nas

OŚRODEK REKREACYJNY RYTERSKI RAJ położony jest w malowniczej miejscowości Rytro w Popradzkim Parku Krajobrazowym na południu Polski przy granicy ze Słowacją.

Widok z okien ośrodka rozpościera się na Jastrzębską Górę, na której znajduje się stacja narciarska ”Ryterski Raj”. Rytro to jedno z najpiękniejszych miejsc na Sądecczyźnie przyjazne dla miłośników pieszych i rowerowych górskich wycieczek, sportów zimowych, a zwłaszcza dla tych, którzy szukają ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.

To wymarzone miejsce na krótkie weekendowe pobyty, rodzinne wczasy, spotkania biznesowe, konferencje, a także na zorganizowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Naszym gościom korzystającym z noclegu w Rytrze zapewniamy spokój i relaks w otoczeniu pięknej przyrody, szumiących lasów i rwących górskich potoków. Sielski krajobraz sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe, a bliskość natury koi nerwy, poprawia samopoczucie i pozwala odpocząć od zgiełku wielkich miast oraz codziennego zabiegania.

Do ich dyspozycji oddajemy karczmę urządzoną w stylu regionalnym, gdzie każda potrawa ma swój oryginalny smak i charakter.

Mając na uwadze osoby ze specyficznymi preferencjami oferujemy trzy rodzaje diet: dietę beznabiałową, bezglutenową oraz cukrzycową.

IMK59964afb

 

U nas poczujesz, że jesteś cząstkĄ przyrody!

Nasi partnerzy