ostatnie wolne pokoje

rezerwuj 18 414 35 00

Pakiet sylwestrowy

Szusem w Nowy Rok

          Szukasz inspiracji na sylwestrową kreację? Postaw na górski outfit i narciarski styl! Odstaw szpilki, naostrz narty. Przetańcz na stoku pierwsze chwile w Nowym Roku! W Ośrodku Ryterski Raj oferujemy białe szaleństwo do białego rana. Dla amatorów górskich widoków i narciarskiej zabawy, przygotowaliśmy sylwestrowo-noworoczny pakiet. Wybierz pobyt w Ośrodku Ryterski Raj.

Wjedź  szusem w Nowy Rok!

Pakiet obejmuje:

  •  4 noclegi ze śniadaniami w terminie 29.12 – 02.01 w pokojach z widokiem na stok. Z naszego Ośrodka do stacji narciarskiej Ryterski Raj masz zaledwie 10 metrów,
  • 4 obiadokolacje w naszej Karczmie Regionalnej. Góralskie przysmaki dodadzą Ci energii niezbędnej do zimowego szaleństwa,
  • karnety na stację narciarską zamiennie na Vouchery do naszego SPA,
  • kulig z pochodniami w Popradzkim Parku Krajobrazowym
  • w sylwestrowy wieczór wjedź szusem na parkiet. Po solidnej rozgrzewce na stoku przygotowaliśmy dla Ciebie gorące powitanie roku w naszej Karczmie Regionalnej. Baw się przy dźwiękach kapeli, smakuj regionalnej kuchni. Zabawę sylwestrową rozpoczynamy od godziny 20.00 i bawimy się do białego rana,
  • fajerwerkowy wieczór. Przyjęciedla najmłodszych z poczęstunkiem oraz sylwestrowymi animacjami  pod okiem naszych animatorów.

 
Cena od 250 zł/os/doba

Zarezerwuj 18 414 35 00

Góralskie przysłowie mówi „jaki Nowy Rok taki cały rok”. Spędź swój pobyt aktywnie i wesoło, a 2018 rok będzie wyjątkowo udany! Zobacz, jakie jeszcze atrakcje przygotowaliśmy w Ośrodku Ryterski Raj:

  • nasza stacja narciarska oferuje rozrywkę dla dużych i małych narciarzy. Poznaj nasza propozycję spędzenia czasu rodzinnie lub bardziej ekstremalnie,
  • po szaleństwie na stoku znajdź chwilę na rozgrzewającą regenerację i odpoczynek. Wybierz masaż lub relaks w saunie wnaszym SPA. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty, którą przygotowaliśmy dla naszych Gości.

             Najefektywniejsza sylwestrową kreacją jest entuzjazm i uśmiech od ucha do ucha. Wjedź na szczyt pozytywnej energii. Odwiedź Ośrodek Ryterski Raj i zaczerpnij  radości z gór!

 

Zabawa sylwestrowa

CZARNYCH GÓRALI

 

 

 

 Jeżeli znudził Wam się „sztampowy” Sylwester, jeżeli macie już dosyć dancingowej muzyki przepełnionych sali – zapraszamy do nas.

Przywitają cię prawdziwi czarni górale, a czekać na ciebie będzie regionalne menu oraz herbatka góralska na rozgrzewkę.

Zabierz ze sobą szeroki uśmiech i chęć do zabawy, bo będzie do tego okazja- będziemy śpiewać góralskie karaoke do białego rana, tańczyć w rytmach najlepszej muzyki. Śmiechu będzie co nie mara podczas licznych zabaw i konkursów z wyjątkowymi nagrodami. Spędź z nami tą szczególną noc.

 Wartość impezy sylwestrowej 250 zł/os

 

W cenie:

powitalna herbatka rozgrzewająca,

regionalne menu,

0,5 l alkoholu na parę,

noworoczny szampan,

muzyka na żywo CZARNYCH GÓRALI

sylwester w górach

 

 

Nasi partnerzy