Ferie dobiegły końca, ale  zima w Ryterskim Raju nie odpuszcza.

Czy każdy w Was skosztował w tym roku zimowego szaleństwa? Jeśli nie – nic straconego! Nasza Oferta Free Ski obowiązuje do końca sezonu: http://ryterski.pl/pl/free-ski.html                      

Tymczasem w miniony weekend śnieżny puch  szczelnie otulił  Jastrzębską Górę i okoliczne doliny, tworząc malowniczy krajobraz  – nic więc dziwnego, że dla wielu turystów i pasjonatów aktywnego wypoczynku góry najpiękniejsze są właśnie zimą.

 Dla wszystkich, którzy nie zasmakowali jeszcze narciarskiej przygody oferujemy naukę w szkółce narciarskiej pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa i snowboardingu.

Lokalizacja naszego Ośrodka, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim Ryterski Raj jest niewątpliwie ogromnym atutem dla wszystkich amatorów białego szaleństwa.

Ale czy zima w górach jest tylko dla narciarzy? Oczywiście, że nie! Warto pamiętać, że trasy spacerowe w zimowej osłonie mają niepowtarzalny urok i są fantastycznym pomysłem na wycieczki z dziećmi czy krótkie weekendowe wypady.To też idealny czas na zorganizowanie bajkowego kuligu połączonego z pieczeniem kiełbasek i pochodniami. Kiedy jeśli nie teraz?!

Po całym dniu aktywnego wypoczynku najlepszym sposobem na regenerację organizmu jest odnowa w naszym studiu mediSPA & Wellness.  Zziębniętym po całym dniu na stoku oferujemy saunę suchą, parową i jacuzzi, a na bolące mięśnie proponujemy odprężające masaże.

Harmonia dla ciała i duszy. Czy można chcieć więcej?

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Nasi partnerzy