Andrzejki 2020

Andrzejki to wyjątkowy wieczór w roku i świetna okazja do świętowania. Jeśli poszukujesz miejsca na spędzenie tej nocy, skorzystaj z wyjątkowej oferty, przygotowanej przez RyterSKI w malowniczej miejscowości położonej pomiędzy Nowym Sączem a Piwniczną.

Urokliwa lokalizacja, klimatyczne wnętrza i przyjazna atmosfera panująca wewnątrz, to tylko niektóre zalety tego miejsca. Dzięki temu, każdy Gość może czuć się swobodnie, bawiąc się zarówno przy najnowszych hitach, jak i ponadczasowych przebojach.

Za konsolą stanie najlepszy DJ, ale zanim ruszymy w andrzejkowe zabawy i tany proponujemy wzmacniającą i przepysznie serwowaną kolację, składająca się z: przystawki, zupy, dwóch dan,  zimnego  i gorącego  bufetu, zimnych i gorących napojów, 0,5l alkoholu na parę (wino lub wódka do wyboru).

Warto wspomnieć także o przygotowanych atrakcjach, gwarantujących niepowtarzalny klimat wieczoru andrzejkowego. Dla naszych Gości przygotowaliśmy liczne niespodzianki, które z pewnością umilą czas spędzany u nas.

Data: 28.11.2020 r. – rozpoczęcie 19:00

Cena: 120 zł /osobę

W celu dokonania rezerwacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia w RyterSKI na andrzejkowych wróżbach i zabawach!

Podobne publikacje