Bal Sylwestrowy 2020

przez ryterski.pl

Zapraszamy na imprezę sylwestrową 2020/2021 z DJ w Rytrze, malowniczej miejscowości pomiędzy Nowym Sączem a Piwniczną. Sprawdź i zarezerwuj w RyterSKI Noc Sylwestrową i Nowy Rok.

Prezentujemy wyjątkową ofertę, dzięki której zupełnie nie musisz martwić się o kwestie organizacyjne.

Doskonale wiemy, że podstawą dobrej zabawy jest nie tylko atmosfera miejsca, w którym odbywa się zabawa ale również muzyka, która porywa do tańca.

Za konsolą stanie najlepszy, naszym zdaniem, Sylwestrowy DJ, ale zanim ruszymy w  tańce proponujemy wzmacniającą i przepysznie serwowaną kolację, składająca się z: przystawki, zupy, dwóch dan,  zimnego  i gorącego  bufetu, zimnych i gorących napojów, 0,5l alkoholu na parę (wino lub wódka do wyboru).

Sylwestrową noc zaczynamy o godzinie 20:00 wystawną kolacją, o północy wzmacniamy się toastem, a potem zabawa trwa aż do białego rana!

Huczny zwyczaj strzelania sztucznymi ogniami, aby o północy uczcić Nowy Rok, to wyjątkowo bolesny czas dla zwierząt, i dlatego Sylwester 2020  w RyterSKI w tym roku odbędzie się bez fajerwerków. Chcemy, aby było wesoło, ale w trosce o dobro zwierząt bez efektów pirotechnicznych

Data: 31.12.2020 r. – rozpoczęcie 20:00

Cena: 250 zł /osobę

W celu dokonania rezerwacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Możesz skorzystać również z poniższego formularza rezerwacyjnego i zakupić wstęp na Bal Sylwestrowy.

Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia w RyterSKI!

Podobne publikacje

Prawa zastrzeżone ©2021, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.