Catering RyterSKI - RyterSKI

Catering RyterSKICatering Rogasiowej Gospody – Zajmujemy się dowozem naszych dań do klienta!

Zastanawiasz się gdzie smacznie zjeść w okolicach Nowego Sącza? A może szukasz najlepszej pizzy w Rytrze i okolicach? Albo dobrego dania wegańskiego? Rogasiowa Gospoda w Rytrze to miejsce gdzie znajdziesz wyborną kuchnie, a nawet możesz zamówić dostawę do domu. RyterSKI ma najlepszy catering w Twoim regionie! Posiłki są zamawiane z cateringowego menu Gospody z zachowaniem obowiązujących cen.  Mnóstwo zadowolonych klientów potwierdza smakowitość naszych dań przygotowanych przez kucharzy Gospody Rogasiowej, którzy zaspokoją kulinarne potrzeby każdego Gościa. Dbamy aby produkty w naszych potrawach pochodziły z ekologicznych gospodarstw i były sezonowe.

Zamów na wynos sałatki, dania główne, ryby, makarony, desery oraz przepyszne pizze i burgery.  Mamy tez specjalne menu dla dzieci oraz serwujemy dania wegańskie, wegetariańskie oraz bezglutenowe.
Dowozimy do większości miejscowości w rejonie Rytra, pomiędzy Nowym Sączem i Piwniczną. Przy zamówieniach powyżej 40 zł dowóź do 8 km jest gratis  (pozostałe – 2 zł/km).

Sprawdź naszą ofertę na ryterski.pl a jeżeli masz pytania śmiało dzwoń!

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie: 692 490 762

Podobne publikacje