Pobyt Służbowy - RyterSKI

Pobyt SłużbowyJeśli poszukujesz miejsca na wyjazd służbowy w górach podczas delegacji dla siebie lub swoich współpracowników skorzystaj z wyjątkowej oferty przygotowanej przez ośrodek RyterSKI.

Oferujemy idealne warunki na podróż służbową i możliwość pracy w bezpiecznym miejscu – z dala od zgiełku miast, w przepięknej scenerii górskiej, przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę noclegu służbowego z fakturami na firmowe pobyty.

RyterSKI to także atrakcje, gwarantujące niepowtarzalny klimat służbowego wyjazdu. Naszym Gościom oferujemy najlepsze rzeczy po intensywnej pracy: wyśmienitą kuchnię, dostęp do Centrum Sportu, SPA, stok narciarski, piesze i rowerowe szlaki, pobliskie źródła mineralne, historyczne miejsca i urokliwe miasteczka  galicyjskie.

Oferta zawiera:
nocleg w pokoju z widokiem na góry, pożywne śniadanie serwowane
smaczną obiadokolację z różnorodnym menu, w szczególności serwujemy kuchnię wegańska, wegetariańską i bezglutenową,  dostęp do naszego Centrum Sportu i Rekreacji (Goście mogą skorzystać z siłowni, boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, kortów tenisowych, rolkowiska czy wypożyczalni rowerów), wejście do sauny i jacuzzi oraz masaż ciała.

Cena: od 110 zł /osobę

W celu dokonania rezerwacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. 

Do zobaczenia w RyterSKI na wyjeździe służbowym!

Podobne publikacje