RyterSKI Dzień Kobiet!

przez ryterski.pl

8 Marca spełniamy marzenia Pań a cały marzec ogłaszamy Miesiącem Kobiet!

Dzień Kobiet coraz bliżej. Tradycyjnie Panie zastanawiają się jaki będzie  ten wyjątkowy Dzień – nie tylko z symbolicznym kwiatkiem. Pojawia się coraz więcej opcji niecodziennego spędzenia tego dnia, ale najważniejsze jest to, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo i spędziła ten dzień tak, jak sobie tego życzy. Przygotowaliśmy marcowe zaproszenie do Spa, które uczyni Dzień Kobiet okazją do celebrowania tego dnia w wyjątkowy sposób.

Zabierz ze sobą przyjaciółki, oderwij się od codzienności i podaruj sobie chwilę relaksu ze specjalnym prezentem w postaci vouchera do wykorzystania na dowolny zabieg. Zapraszamy wszystkie Panie do ośrodka RyterSKI i naszego Spa oferującego 10% promocji przez cały marzec na wszystkie masaże, zabiegi na twarz i ciało.

Chcesz mieć czas na babskie pogaduszki i odrobinę luksusu? RyterSKI Spa zapewnia dodatkowe atrakcje: rewitalizujący rytuał w syberyjskiej fitobeczce z ziołowymi naparami do picia.

Jesteśmy miejscem, gdzie do zdrowia i relaksu podchodzi się w sposób kompleksowy: oprócz zabiegów w Spa, oferujemy tez smaczne dania fit. Nasze otoczenie sprzyja spacerom na górskich szlakach, ktore dostarczają zapierające dech w piersiach widoki na Beskid Sadecki i Popradzki Park Krajobrazowy. Region słynie z buczyn karpackich i żyznych lasów jodłowych – idealnych do aeroterapii oraz wielu źródeł mineralnych dla zdrowia i urody.

RyterSKI to wyjątkowe miejsce dla Kobiet!

* W związku z dużym zainteresowaniem zabiegami w Spa, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację: tel. 882 807 112

Podobne publikacje

Prawa zastrzeżone ©2021, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.