Regeneracja pocovidowa

przez ryterski.pl

Regeneracja pocovidowa – to świetny sposób na złapanie nowego oddechu, zrelaksowanie się i nabrania nowych sił. Regeneracja organizmu jest niezwykle ważna w dzisiejszym świecie – sprawia to że nasz organizm zaczyna prawidłowo funkcjonować.

Badania wykazują, że nawet łagodne przechorowanie COVID-19 może dawać wiele powikłań. Zindywidualizowany plan terapii pocovidowej, który oferuje RyterSKI, koncentruje się na funkcji i poprawie jakości życia oraz powrocie do uczestnictwa w życiu społecznym.

Szukasz inspiracji jak rozpocząć regeneracje pocovidową? Sprawdź jak RyterSKI wprowadza w życie realną pomoc dla Ozdrowieńców!

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób po zachorowaniu na COVID-19 nasz zespół opracował program terapeutyczny ukierunkowany na najczęstsze dolegliwości na jakie uskarżają się osoby po przechorowaniu COVID-19 takich jak: płytki oddech, duszność, zmęczenie, słaba kondycja, skoki tętna czy zaburzenia koncentracji. Program obejmuje nie tylko wzmocnienie systemu odpornościowego, ale też poprawę wentylacji płuc, wydolności, równowagi i propriocepcji, koordynacji ruchowo-wzrokowej, koncentracji oraz zwiększenie motywacji do czynnego udziału w procesie rehabilitacji.

Ponadto nasz ośrodek stawia na medycynę stylu życia – stylu, który ma na celu zapewnić optymalne zdrowie oraz minimalizować ryzyko zachorowania. Każdy uczestnik rehabilitacji pocovidowej w RyterSKI przekona się jak ważna jest zdrowa dieta, aktywny styl życia oraz przebywanie w miejscu, które łączy swoje unikalne położenie z prozdrowotnym mikroklimatem lasów bukowych i naturalnych źródeł wód mineralnych.

Regeneracja pocovidowa - wdech -

RyterSKI zaprasza po Zdrowie!

Więcej informacji:   https://ryterski.pl/offers/pocovidowa-regeneracja/

Podobne publikacje

Prawa zastrzeżone ©2021, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.