Praca zdalna czyli home office w górach!

przez ryterski.pl

Kto nie chciałby pracować z dala od zgiełku miasta, w ciszy i w bliskości natury?

Możliwości home office z dowolnego miejsca na ziemi otwierają się przed coraz większą grupą osób, ponieważ wraz z nadejściem pandemii wielu przeszło w tryb pracy zdalnej. W efekcie można dziś pracować z dowolnego miejsca – pod warunkiem, że będzie laptop i dostęp do Internetu. A skoro praca nie wymaga stawiania się codziennie w firmie we własnym mieście, to czemu by nie zorganizować sobie biura w górach, w Rytrze, jednej z piękniejszych i najczystszych miejscowości Beskidu Sądeckiego!

Jesteśmy górskim ośrodkiem, który łączy swoje unikalne położenie z prozdrowotnym mikroklimatem lasów bukowych i naturalnych źródeł wód mineralnych. Zimą to raj dla narciarzy – ośrodek leży na stoku obok stacji narciarskiej, a latem stajemy się wymarzonym miejscem dla tenisistów oraz miłośników turystyki górskiej i rowerowej.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytową dla firm których pracownicy wykonują pracę zdalną. Oferujemy miejsce do pracy z widokiem na góry, a nasza oferta obejmuje bezpłatne WiFi, śniadania, obiadokolacje, wejścia do strefy sauny, korzystanie z Centrum Sportu i Rekreacji, zniżki na zabiegi w spa oraz wiele aktywności sportowych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych wymagań pracujących zdalnie Gości i uwzględniają rożne preferencje dietetyczne,np. dieta wege, bezglutenowa, wegetariańska, czy dieta o niskim indeksie glikemicznym.

RyterSKI to miejsce integracji pracy i zdrowia oraz wakacji bez urlopu!

Podobne publikacje

Prawa zastrzeżone ©2021, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.