Prezent dla rodziców

In
Start date:
End date:

,,Cudownych rodziców mam…” na takie słowa zasługuje każda mama oraz każdy tata za wsparcie oraz ciepło jakim otaczają nas każdego dnia.
Podziękuj swoim rodzicom za ich troskę wręczając im voucher na wyjątkowe chwile relaksu i przyjemności w Ośrodku RyterSKI. Bliskość przyrody, czyste powietrze, wyśmienita kuchnia, nowoczesne SPA… czy może być lepsze miejsce na prezent, który zostanie w pamięci na długie lata? Spraw przyjemność swoim najbliższym. Regeneracja ciała i ducha to doskonała okazja, aby podziękować rodzicom za cierpliwość
oraz ich bezwarunkową miłość.
Przedstawiamy gotowy pomysł na idealny prezent!
Voucher do Naszego Ośrodka to piękne zaproszenie do świata relaksu i wypoczynku w cudownych okolicznościach przyrody Beskidu Sądeckiego.
Bon podarunkowy do wykorzystania na dowolne usługi realizowane w Naszym Ośrodku.* – noclegi,
– pakiety pobytowe,
– zabiegi SPA,
– usługi gastronomiczne – usługi sportowe.
Bon zakupisz kontaktując się z recepcją pod numerem telefonu: 882 807 112 lub mailowo: recepcja@ryterski.pl.
Może on mieć formę vouchera kwotowego lub na konkretną usługę.
Po dokonaniu wpłaty całości kwoty na wskazany rachunek bankowy, zostanie on przesłany w formie elektronicznej lub tradycyjnie pocztą.
*Voucher jest ważny przez okres 6 miesięcy od daty jego zakupu.
Realizacja vouchera wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 882 807 112 lub mailowo: recepcja@ryterski.pl
Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku częściowego wykorzystania wartości vouchera, pozostała kwota nie podlega zwrotowi. Musi być on zrealizowany podczas jednej wizyty w Ośrodku RyterSKI.

 

Related Offers

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.