Slimming SIRT diet (8 days)

price from
3500 ZŁ

Slimming holidays with the SIRT diet! 

Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą aktywnie spędzić wolny czas, schudnąć oraz zadbać o swoje zdrowie. Przygotowaliśmy turnusy z bogatym programem odchudzająco-oczyszczającym oraz rewitalizującymi organizm, na których zapewniamy pełne wyżywienie zgodne z zasadami diety SIRT (tzw. dieta Adele).

Dietę Sirt opracowało dwóch naukowców z Anglii – A.Goggins i G.Matten, którzy opisali ją w swojej książce „The Sirt Food Diet”: zakłada ona połączenie ograniczenia spożywanej energii z przyjmowaniem dużej ilości zielonych koktajli bogatych w produkty sirtuinowe. Autorzy diety sugerują, że w pierwszym okresie jej stosowania można schudnąć aż 3 kg tygodniowo! Odżywianie oparte na produktach, które pobudzają aktywność tkanki łącznej, wpływa na procesy odmładzania i regeneracji organizmu. W efekcie stosowania diety Sirt następuje wzrost sił witalnych, poprawa samopoczucia oraz spektakularnie polepsza się stan skóry, włosów i paznokci. Stosowany systematycznie wraz z innymi zaleceniami zdrowego stylu życia pozwala obniżyć wiek biologiczny nawet o ponad 10 lat. Idealnym uzupełnieniem odmładzającym są zabiegi w SPA, m.in. masaże ciała i twarzy, fitosauny, kąpiele borowinowe.

Więcej informacji o zasadach diety:
Na czym polega dieta SIRT? 

Przez cały czas trwania turnusu zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry: dietetyka, trenerów, instruktorów i fizjoterapeutów – aby na trwale zmienić nawyki żywieniowe i prowadzić prozdrowotny styl życia. Program pobytu uwzględnia poranne nawodnienie i gimnastykę, codzienne wyjścia w góry, zabiegi w Spa: fitobeczki, masaże Vitberga, hydromasaż, zwiedzanie okolicy, warsztaty motywujące, konsultacje dietetyczne oraz 5 posiłków przygotowanych zgodnie z zasadami diety Sirt.

Nasz ośrodek stawia na medycynę stylu życia – stylu który ma zapewnić optymalne zdrowie. RyteSKI to miejsce gdzie nasi Goście przekonają się jak ważne jest zdrowe odżywianie, aktywny tryb życia, naturalne terapie oraz dbanie o swoją kondycję. Jesteśmy górskim ośrodkiem w Popradzkim Parku Krajobrazowym, który łączy swoje unikalne położenie z prozdrowotnym mikroklimatem lasów bukowych i naturalnych źródeł wód mineralnych. Jest to jeden z najczystszych regionów Polski!

Zapraszamy do ośrodka RyterSKI i zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty w promocyjnych cenach. RyterSKI zaprasza po zdrowie i odpoczynek!

 

 

 

Sprawdź również nasze pozostałe oferty!
[CLICK]

7:30-8:00 nawodnienie

8:00 Gimnastyka

9:30 Wyjście w góry/lub zwiedzanie okolic

13:00 Warsztaty /lub fitobeczka/lub masaz Vitberga

14:00 Obiad

16:30 Podwieczorek

Trening

18:00 Kolacja

*możliwość lekcji tenisa z wykwalifikowanym instruktorem

*fitobeczka /sauna/jacuzzi/masaż Vitberga /zabiegi w spa – terminy indywidulane do ustalenia  w recepcji

W dniu przyjazdu jest dodatkowe spotkanie o diecie, zabiegach kosmetycznych i omówienie programu, oraz  wykonanie pomiarow każdego uczestnika .

W dniu wyjazdu pomiary i porównanie wyników oraz rekomendacje na dalsze tygodnie diety.

 

Minimum uczestników na turnusie: 3 osoby. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją: +48 882 807 112

Wybierz jedną odpowiedź

Opisz jaka to dieta, na czym polegała

Wybierz właściwą odpowiedź

Wybierz jedną odpowiedź

Oświadczam, ze jestem świadoma/y swojego stanu zdrowia, nie występują u mnie żadne przeciwwskazania zdrowotne oraz, ze zapoznałem/am się z programem turnusu, dietą, ćwiczeniami, aktywnością oraz zabiegami zawartymi w ofercie, dobrowolnie się na nie decydując oraz rozumiejąc, iż służą one odpowiedniemu ich wykonaniu i optymalnemu zastosowaniu danej metody. Ponoszę odpowiedzialność za stan swojego zdrowia i wszelkie dolegliwości lub złe samopoczucie w czasie trwania turnusu będą zgłaszane natychmiastowo u osób prowadzących zajęcia i zabiegi przewidziane w ofercie pobytowej. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. .UE  L 119 z 04.05.2016),dalej „RODO" Ryterski Sp. z o.o. informuje: Administratorem danych osobowych jest Ryterski Sp. z o.o. z siedzibą 33-343 Rytro 302.W sprawach związanych z ochroną danych osobowych ,aby uzyskać szczegółowe informacje, należy się kontaktować na adres firmy lub adres e-mail:dyrekcja@ryterski.pl Udostępniony przez Państwa e-mail będzie służył jedynie do kontaktu z Państwem, przesłania informacji odnośnie pomiarów i wizyt kontrolnych oraz przesłania informacji o organizowanych przez nas wczasach odchudzających i ofertach połączonych z aktywnością fizyczną oraz do przesyłania informacji o nowościach i promocjach w naszego ośrodka. Zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. (Dz.U. nr 144, poz.1204) o „Świadczeniu usług drogą elektroniczną”, wyrażam zgodą na otrzymywanie powyższych informacji na mojego e-maila. Jednocześnie zapewniamy, że Twój adres e-mail nie zostanie udostępniony osobom trzecim. Udzielona zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana poprzez przesłanie wiadomości na adres recepcja@ryterski.pl Oświadczam, iz zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U z 2006., Nr 90, poz.631z późn.zm.) wyrażam / nie wyrażam zgody na wykorzystanie wizerunku do naszej galerii i Fb ryterski.pl

 

We provide:

 • stay in a peaceful, quiet place, away from the hustle and bustle of cities, in an area considered one of the most beautiful in Poland
 • a warm atmosphere aimed at making your stay more pleasant
 • unforgettable memories
 • możliwość odbioru z  Rytra lub Nowego Sącza (dworzec PKP lub PKS) za dodatkową opłatą

The offer includes:

 • 15 days stay in rooms with a mountain view
 • SIRT diet - 5 balanced meals a day, the menu is set by a dietitian
 • Intensive training program
 • A rich package of health and SPA treatments
 • Measurements of the body and vital signs (including BMI, body circumferences, metabolic age, amount of body fat, etc.) on arrival and after the end of the stay.
 • Motivational workshop with a therapist
 • Drinking buffet - mineral spring water, beetroot sourdough, unlimited still water,
 • Phytotherapy - evening infusions and herbal teas
 • Care of qualified staff

Program training includes:

 • Codzienne piesze wycieczki do Popradzkiego Parku Krajobrazowego szlakami górskimi o zróżnicowanym poziomie trudności w zależności o kondycji uczestników.  Najczęściej wędrujemy lasami wzdłuż górskich potoków i w miejscach z zapierającymi dech widokami Beskidu Sądeckiego!
 • Morning outdoor exercises
 • Sports and recreational activities led by a trainer and instructor
 • Zajęcia grupowe z elementami fitness, pilates, stretching, joga.
 • Therapeutic gymnastics for a healthy spine
 • Hiking with Nordic Walking poles
* Możliwość indywidualnej lekcji tenisa z instruktorem lub zajęć z trenerem personalnym uwzględniającym twoją kondycję.

A package of medical treatments i SPA contains:

 • Jacuzzi - entrances to the SPA zone
 • Saunas: dry sauna / phytosauna
 • Vitberg vibration massage

Opieka wykwalifikowanej kadry:

 • dietetyk,
 • psycholog,
 • certyfikowani instruktorzy

Co należy zabrać na turnus?

 • 2 pary obuwia sportowego ( na salę i na wędrówki w górach )
 • strój sportowy
 • klapki
 • kurtkę przeciwdeszczową

Dates:

Turnusy 15-dniowe odbywają się zawsze od niedzieli do niedzieli w terminach do 31.10.2022r. W przypadku krótszych pobytów prosimy o kontakt z recepcją. Zapraszamy!

Do you want to get the maximum body slimming during your stay?

Take advantage of the additional offer of treatments in our SPA:

 • Slimming and firming treatments based on coffee or chocolate extract, strongly warming up and reducing body fat
 • Anti-cellulite massage with Chinese cupping - strong slimming massage covering the abdomen, thighs and buttocks
 • Odmładzające zabiegi na twarz i ciało – uwzgledniające wymagania twojej cery i skóry

Book online

The lowest price guaranteed

Instant confirmation of registration

Transaction security

Booking information

Check-in 3:00 PM Check-out: 11:00 AM

Cancellation policy
Conditions for booking a stay:

 • The given prices are gross prices
 • Each package has a minimum number of booked nights
 • Ośrodek Ryterski reserves the right to change the offer depending on occupancy and other circumstances
 • Discount and promotional offers cannot be combined
 • Rezerwacje muszą zostać zagwarantowane 30% przedpłatą (karta,przelew).
 • In the absence of prepayment within the prescribed period, the resort reserves the right to cancel the reservation

Payment with a voucher

U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny, który stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To elektroniczny dokument w formie 16-cyfrowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz 1000 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi hotelarskie w Ośrodku Ryterski do 30.09.2022 r.

Children policy

Children up to 2 years old stay free of charge (if the child sleeps on existing beds).

Dzieci powyżej 11 roku życia są pełnopłatne. Możliwość zakwaterowania 2 dzieci (0-11 lat) w pokojach Rodzinnych, Studio oraz De LUX na sofie rozkładanej o szerokości 160 cm lub na pojedynczych dostawkach o szerokości 90 cm

Pet policy

RyterSKI jest przyjazny zwierzętom i akceptuje przyjazd gości ze zwierzęciem domowym za dodatkową opłatą w kwocie 50 zł/doba.

Local charge

There is a tourist tax in the Rytro Community
Charged over one day in the amount of PLN 1.70 per person per night.

Przyjedź do Rytra, jednego z najpiękniejszych miejsc na Sądecczyźnie i skorzystaj z wczasów odchudzających z dietą SIRT. Zadbaj o siebie i przekonaj się jak wygląda zdrowy styl życia!

Related Offers

Rights reserved © 2021, Ryterski. Design and administration: pawgaw.pl.