Regionalne potrawy na świątecznym stole

Regionalne potrawy na wigilijnym stole? Nic prostszego! Ciesz się ulubionymi potrawami świątecznymi bez wychodzenia z domu! Tradycyjne receptury naszych potraw zapadną w pamięć i będą uświetniać ten wspaniały czas z bliskimi. Zapraszamy do składania zamówień.

Zajmujemy się dowozem naszych dań do domu!

RyterSKI ma jeden z lepszych cateringów w Twoim regionie! Posiłki są zamawiane z cateringowego menu Gospody z zachowaniem obowiązujących cen. Zamów na wynos sałatki, dania główne, ryby, makarony, desery oraz przepyszne pizze i burgery.  Mamy tez specjalne menu dla dzieci oraz serwujemy dania wegańskie i wegetariańskie. Dbamy, aby produkty w naszych potrawach były sezonowe i pochodziły tylko z ekologicznych upraw.

Dowozimy do większości miejscowości w rejonie Rytra, pomiędzy Nowym Sączem i Piwniczną. Przy zamówieniach powyżej 40 zł dowóz do 8 km jest gratis  (powyżej 8 km dodatkowa oplata 2 zł/km).

Zamówienia telefonicznie: 692 490 762

Wege Catering

Nasza oferta cateringowa obejmuje nie tylko pyszne i zdrowe dania wegańskie, ale również najwyższej jakości składniki przygotowywane na profesjonalnym sprzęcie. Gotujemy bez używania sztucznych polepszaczy smaku, barwników czy konserwantów, a dzięki naszym posiłkom dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów, równocześnie wzmacniając mechanizmy obronne organizmu.
To nie tylko zwykłe potrawy przygotowane przez naszego szefa kuchni, ale to najlepsza wersja domowego jedzenia, aby trafiło w Wasze gusta.
To również wygoda i oszczędność czasu na co dzień!

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.