Idealne miejsce na imprezy!

Imprezy i uroczystości rodzinne, spotkania okolicznościowe

Znajdź powód do świętowania… a my zajmiemy się profesjonalną organizacją Twojej imprezy.

W naszym ośrodku przygotujemy dla Ciebie chrzciny, komunię, urodziny, jubileusz, wigilię oraz kolację firmową w głównej sali z antresolą. Szkolenie i mini konferencje? Również!
Goście cenią sobie także nasze imprezy okolicznościowe w plenerze w formie pikniku, z grillem lub ogniskiem. W sytuacji, gdy chcesz urządzić spotkanie dla małej liczby gości, istnieje możliwość rezerwacji części obiektu.

Umożliwiamy różnorodny układ stołów, oddajemy do dyspozycji doświadczoną kadrę (menedżera i obsługę), która zadba o komfort gości i organizatora przyjęcia. W przypadku imprez okolicznościowych, np. komunii i chrzcin, wymagamy zaliczki. Pozostałe wydarzenia wyceniamy indywidualnie.

Odpoczynek po nartach

Po dniu spędzonym na stoku zapraszamy do naszej Oberży Pod Aniołami, która posiada bogaty zestaw typowo polskich dań przygotowywanych według tradycyjnych receptur oraz duży wybór rozgrzewających trunków!

Napisz do nas

Chcemy spełnić Twoje oczekiwania, chcemy aby Twoja impreza była w klimacie, którego nie zapomnisz. Jeśli masz pytania – skorzystaj z formularza zamieszczonego niżej.

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.