Niepowtarzalny klimat, znakomite jedzenie

Rogasiowa Gospoda

Nasi kucharze z przyjemnością przygotują dla Państwa dania kuchni regionalnej na bazie produktów dostarczanych przez lokalnych dostawców, a kelnerzy zadbają o dobry serwis i by niczego Państwu nie zabrakło na stole. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Gości, przygotowujemy również posiłki wegetariańskie i wegańskie na specjalne zamówienie. Podczas turnusów odchudzających serwujemy posiłki zgodnie z zaleceniami niskokalorycznej diety SIRT.

Dla każdego coś dobrego

Menu Rogasiowej Gospody

Wspaniały smak, którego nigdy nie zapomnisz. Raz spróbujesz i możesz być pewny, że zatęsknisz za naszą kuchnią! Przekonaj się sam!

Na Dowóz

Dowozimy do większości miejscowości w rejonie Rytra, pomiędzy Nowym Sączem i Piwniczną. Przy zamówieniach powyżej 40 zł dowóz do 8 km jest gratis (powyżej 8 km dodatkowa oplata 2 zł/km).

Zamówienia telefonicznie: 692 490 762

Catering na imprezy

Nasza restauracja oferuje najwyższej jakości catering na imprezy firmowe, spotkania towarzyskie (np. „domówki”), garden party, bankiety, catering na urodziny i inne wydarzenia. Pod okiem szefa kuchni, tworzymy dania smaczne, zdrowe i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wesela i imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Nasza oferta weselna zawiera wszystko to, co niezbędne aby ten wyjątkowy dzień na zawsze został w waszej pamięci i pamięci waszych Gości.

Oberża pod Aniołami

Oberża pod Aniołami Zimą czynna jest w sezonie zimowym i oferuje przekąski z regionalnego grilla przy dźwiękach góralskiej muzyki.

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.