RYTERSKI - TWÓJ OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

Szukasz miejsca na zimowy wypad?

RyterSKI to całoroczne centrum sportu i relaksu. Obiekt położony jest w malowniczej części Beskidu Sądeckiego, blisko szlaków i przy wyciągach narciarskich zapewniając zakwaterowanie bezpośrednio na stoku! To idealne miejsce na aktywny rodzinny wypoczynek oraz najlepsze rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują zimowego szaleństwa w strefie czystego powietrza.

dla dorosłych i dla dzieci

Sport to zdrowie!

RyterSKI posiada trasy zarówno dla doświadczonych narciarzy, jak i amatorów. Nasza infrastruktura obejmuje nowoczesne wyciągi, wypożyczalnię sprzętu, ski-serwis oraz narciarnię. Na stoku zapewniamy sztuczne naśnieżanie, oświetlenie tras i wysokiej klasy ratraki, które codziennie między 16 a 17 utrzymują jakość tras zjazdowych. RyterSKI organizuje turnieje, zawody, liczne imprezy zimowe, a nasi doświadczeni instruktorzy prowadza Akademie Narciarska.

Przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego, "Oberża pod Aniołami" serwuje narciarzom przekąski z regionalnego grilla i dobrą muzykę. "Rogasiowa Gospoda" w ośrodku RyterSKI posiada niepowtarzalny klimat oraz wykwintne menu z kuchnia wege. To miejsce spotkań nie tylko narciarzy, ale również strefa odpoczynku dla turystów i mieszkańców regionu Sądecczyzny.

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.