Narty i snowboard dla każdego

Posiadamy szeroki asortyment sprzętu narciarskiego. Czy poszukujesz topowych nart na których szusują zawodnicy lub zaczynasz swoją przygodę z nartami? Gwarantujemy, że posiadany przez nas sprzęt jest nowoczesny, bezpieczny i przechodzi regularne przeglądy techniczne.

Sprzęt narciarski dla dorosłych

Na półkach wypożyczalni RyterSKI znajduje się wiele kompletów doskonałej jakości nart dla dorosłych. Posiadamy pełną gamę długości jak i twardości nart czy dla mężczyzn czy dla kobiet. W skład zestawu narciarskiego wchodzą narty, buty narciarskie oraz kije. Każde narty są sprawdzane przed jazdą. ustawiamy także odpowiednią siłę wiązań. Pomagamy z doborem sprzętu, tak aby każdy mógł na stoku bezpiecznie i komfortowo spędzić czas.

Sprzęt narciarski dla dzieci

Jesteśmy najlepiej zaopatrzoną wypożyczalnią sprzętu narciarskiego w okolicy. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz sprzętu narciarskiego dla najmłodszych zarówno tych początkujących jak i już dobrze jeżdżących. Wypożyczane przez nas komplety składają się z nart, butów, kijków oraz obowiązkowo kasku. Pragniemy przypomnieć, że dla dzieci w wieku do lat 16 jazda w kasku jest obowiązkowa. Sprzęt regulujemy i sprawdzamy przed wydaniem bo bezpieczeństwo to dla nas priorytet!

Sprzęt snowboardowy

Zapewniamy pełny wybór sprzętu snowboardowego. W skład kompletu wchodzi deska z wiązaniami oraz buty. Przed wydaniem ustawiamy wiązania pod odpowiednim katem. Sugerujemy jazdę w kasku. Kaski dla snowboardzistów również znajdują się w ofercie naszej wypożyczalni.

Akcesoria narciarskie

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów narciarskich. Wszystkie dostępne długości kijów, a także niemal każdą wielkość butów i kasków. Dla chętnych posiadamy również możliwość wypożyczenia gogli narciarskich. Bezpieczeństwo to podstawa – dlatego sugerujemy jazdę w kasku.

Cennik wypożyczenia sprzętu

SPRZĘT2 GODZINYKAŻDA NASTĘPNA GODZINACAŁY DZIEŃ
Narty15 zł5 zł25 zł
Buty15 zł5 zł20 zł
Kije--5 zł
Komplet narciarski20 zł10 zł45 zł
Deska snowboard20 zł5 zł35 zł
Buty snowboard15 zł5 zł25 zł
Komplet snowboard30 zł10 zł50 zł
Kask--10 zł

Cennik usług serwisowych

RODZAJCENACZAS TRWANIA (ok.)
Ostrzenie maszynowe20 zł15 min
Ostrzenie ręczne35 zł30 min
Regeneracja ślizgu20-30 zł15-30 min
Smarowanie na gorąco10 zł20 min
Regulacja wiązań5-10 zł10 min
Montaż wiązań20 zł10 min
Komplet Pełny serwis
(regeneracja ślizgu, ostrzenie ręczne lub maszynowe, smarowanie)
55 zł60-90 min
czas trwania podany w przybliżeniu, może ulec zmianie

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.