Free SKI 2021

cena od
510 zł


Zastanawiasz się gdzie spędzić zimowy wypoczynek w górach? Szukasz hotelu blisko stoku? Marzysz o nielimitowanym dostępie do wyciągu narciarskiego? Chcesz przyjechać w góry i ominąć tłumy na stokach?

Przyjedź do Rytra, wyjątkowego miejsca w Beskidzie Sądeckim. Czyste górskie powietrze, malownicze widoki na góry w Popradzkim Parku Krajobrazowym. Proponujemy atrakcyjny pakiet zimowy Free SKI 2021 z darmowym ski-passem na wyciąg narciarski Ryterski Raj, a po aktywnie spędzonym dniu na stoku zrelaksuj się w naszym SPA. Skorzystaj z regenerujących zabiegów i odzyskaj energię do szusowania.

Free SKI to idealne rozwiązanie na zimowy wypoczynek w górach!

Co zawiera pakiet?

min. 2 noclegi w pokojach z widokiem na stok w terminie 3.01. – 15.01.2020 r. oraz od 27.02.2020 r. do końca sezonu narciarskiego
Rozgrzewające powitanie! Pyszny grzaniec z przyprawami korzennymi dla rodziców, a dla dzieci aromatyczna herbatka owocowa lub gorąca czekolada.
2 śniadania w formie bufetu – energetyczne śniadania dodadzą wam mocy na cały dzień aktywności.
2 pożywne obiadokolacje – rozgrzewające potrawy na podsumowanie każdego dnia pobytu.
3 całodniowe ski-passy na wszystkie trasy na stoku Ryterski Raj o różnorodnych trasach, dopasowanych do możliwości  narciarzy.
Ośrodek RyterSKI rozgrzewa narciarski zapał, szczególnie u najmłodszych!
Voucher SPA o wartości 50 zł dla każdej osoby dorosłej

ponadto:

W cenie pobytu dla naszych Gości bezpłatnie oferujemy duży parking, dostęp do WIFI, bilard, tenis stołowy, pokój zabaw dla dzieci oraz dostęp do suszarni i przechowalni sprzętu narciarskiego.

Skorzystaj z oferty dodatkowej

Akademii Narciarskiej – gwarantujemy bezpieczną i profesjonalną naukę oraz podnoszenie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.
Wypożyczalni sprzętu narciarskiego – oferowany przez nas sprzęt dostosowany jest do potrzeb osób początkujących, jak i dla zaawansowanych narciarzy.
Lodowiska – spędź aktywnie cały dzień tak jak lubisz. Zapraszamy na największe w regionie lodowisko!
Zimowego kuligu w góralskim klimacie. Zapraszamy na przejażdżkę konną saniami w Popradzkim Parku Krajobrazowym, zakończoną wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku (min. 10 osób).

Spędź aktywnie zimowy wypoczynek w górach. Przyjedź poza sezonem zimowym do Ośrodka RyterSKI i skorzystaj z białego szaleństwa na stoku Ryterski Raj. Zapraszamy!

INFORMACJE O REZERWACJI:
Rezerwacja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu Ośrodka RyterSKI.
Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do 11.00
Odwołanie rezerwacji – Rezerwacja może być anulowana bezpłatnie do 30 dni przed przyjazdem.
Więcej szczegółów w regulaminie

Opłata miejscowa:
W gminie Rytro opłata miejscowa wynosi 1,70 zł od osoby za dobę. Naliczana jest przy pobycie powyżej dwóch dób i jest pobierana na miejscu w recepcji.

Polityka wobec dzieci:
Dzieci w wieku poniżej 2 lat przebywają w hotelu bezpłatnie. Pobyt jest bez świadczeń

Polityka wobec zwierząt:
RyterSKI jest przyjazny zwierzętom i akceptuje przyjazd gości ze zwierzęciem domowym za dodatkową opłatą w kwocie 35 zł w pokojach STANDARD, 50 zł w pokojach De LUX

Podobne propozycje