Zimowy Weekend w Górach

cena od
510 zł

Zastanawiasz się gdzie spędzić zimowy wypoczynek w górach? Szukasz hotelu blisko stoku? Szukasz miejsca na zimowy weekend w górach? Chcesz przyjechać w góry i ominąć tłumy na stokach?

Przyjedź do Rytra, wyjątkowego miejsca w Beskidzie Sądeckim. Czyste górskie powietrze, bajeczne widoki na góry w Popradzkim Parku Krajobrazowym. Proponujemy atrakcyjny pakiet Zimowy Weekend w Górach z karnetem narciarskim w cenie a po aktywnie spędzonym dniu na stoku zrelaksuj się w naszym SPA. Skorzystaj z regenerujących zabiegów i odzyskaj energię do szusowania.  Zimowy Weekend w Górach to idealne rozwiązanie na aktywny wypoczynek w sezonie zimowym 2021!

Co zawiera pakiet?

Pakiet Zimowy Weekend w Górach obejmuje:

2 noclegi w pokojach z widokiem na stok w terminie od 5 do 8 lutego 2021 r.

Rozgrzewające powitanie! Pyszny grzaniec z przyprawami korzennymi dla rodziców, aromatyczna herbatka owocowa lub gorąca czekolada dla dzieci.

2 śniadania formie bufetu. Energetyczne śniadania dodadzą wam mocy na cały dzień aktywności.

2 pożywne obiadokolacje. Rozgrzewające potrawy na podsumowanie każdego dnia pobytu.

3-dniowy ski-pass na wszystkie trasy na stoku Ryterski Raj – różnorodne zjazdy, dopasowane do możliwości początkujących i zaawansowanych narciarzy. W Ośrodku RyterSKI rozgrzewamy narciarski zapał, szczególnie u najmłodszych.

Voucher SPA o wartości 50 zł dla każdej osoby dorosłej.

Cena pakietu 3 dniowego: od 510 zł/osobę w pokoju Standard

Skorzystaj z oferty dodatkowej

Zachęcamy do skorzystania z oferty dodatkowej:

Akademii Narciarskiej – gwarantujemy bezpieczną i profesjonalną naukę oraz podnoszenie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie.

Wypożyczalni sprzętu narciarskiego – oferowany przez nas sprzęt dostosowany jest do potrzeb osób początkujących, jak i dla zaawansowanych narciarzyLodowiska – spędź aktywnie cały dzień tak jak lubisz. Zapraszamy na największe w regionie lodowisko!

Zimowego kuligu w góralskim klimacie. Zapraszamy na przejażdżkę konną w saniach w Popradzkim Parku Krajobrazowym, zakończoną wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku (min. 10 osób)

W cenie pobytu dla naszych Gości bezpłatnie oferujemy duży parking, dostęp do WIFI, bilard, tenis stołowy, pokój zabaw dla dzieci oraz dostęp do suszarni i przechowalni sprzętu narciarskiego.

Spędź aktywny zimowy wypoczynek w górach. Przyjedź poza szczytem sezonu zimowego do Ośrodka RyterSKI i skorzystaj z białego szaleństwa na stoku Ryterski Raj.

Zapraszamy!


Podobne propozycje