Nasz Ośrodek umiejętnie łączy ofertę dla Klienta biznesowego/ indywidualnego/ grup z możliwością wypoczynku w komfortowych warunkach.

KAŻDE ZABIEGI WEDŁUG POTRZEB MOGĄ BYĆ DOPASOWANE wedle życzeń Klienta.

Masz pytania?

Zadzwoń +48 882 807 112

Z natury bierzemy, to co najlepsze!

Poczuj się w naszym SPA jak w raju!

Podaruj sobie odrobinę relaksu w RyterSKI SPA!

Tryb życia, natłok obowiązków, codzienna bieganina, praca do późna i nadmierny stres nie sprzyjają naszemu zdrowiu. Odnowa biologiczna, czyli szereg zabiegów poprawiających pracę układu krwionośnego, redukujących napięcie mięśni i ujędrniających skórę pozwala wyzwolić pokłady dobrej energii, która przywraca siłę oraz poprawia samopoczucie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego SPA.

Odnowa biologiczna z doskonałym relaksem!

Połączenie tego co daje nam przyroda z profesjonalnym sprzętem jaki posiadamy, wykwalifikowaną kadrą oraz kosmetykami opartymi na naturalnych składnikach jest gwarancją na uzyskanie najlepszych efektów terapii. Naszym gościom oferujemy zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, rehabilitacji oraz szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Dodatkowo można zrelaksować się i zadbać o lepsze samopoczucie korzystając z jacuzzi i sauny suchej oraz łaźni parowej.

Zapraszamy do RyterSKI SPA

Realizujemy różne programy SPA: relaksacyjne, pobudzające, wyszczuplające, rehabilitacyjne, lecznicze oraz pojedyncze zabiegi w zależności od oczekiwań i możliwości czasowych naszych Gości.

Oderwij się od codzienności oraz odzyskaj pełną harmonię ciała i duszy w świecie SPA!

Kontakt
e-mail: spa@ryterski.pl
telefon kom.: 882 807 112

Prosimy o wcześniejszy kontakt w kwestii umówienia zabiegów SPA.

Weekendowe pakiety SPA

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.