Tomasz Waśniowski

ryterski.pl - Ośrodek Sportu i Rekreacji, tenis, korty tenisowe, narty, siłownia, SPA, półkolonie, Rytro, Stary Sącz, Nowy Sącz, Piwniczna
Kierownik Akademii Narciarskiej, instruktor narciarstwa

Nazywam się Tomasz Waśniowski i jestem kierownikiem Akademii Narciarskiej.  Jestem absolwentem AWF w Krakowie i od wielu lat pracuję jako instruktor narciarstwa.

Jestem wielokrotnym medalistą eliminacji oraz finałów GS i SL Mistrzostw Polski Amatorów, Mistrzem Polski Amatorów GS Kasprowy Wierch (2017), Mistrzem Polski Amatorów GS Kluszkowce (2020). Wielokrotnie brałem udział w 12 H Slalomie Maratonie w Zakopanym, a w drużynie z mistrzami i legendami polskiego narciarstwa pobiliśmy rekord Polski w 12-godzinnym drużynowym slalomie non-stop. Moje hobby to zdrowie i sport, a zwłaszcza narciarstwo.

Obecnie prowadzę Akademię Narciarską w RyterSKI, w której prowadzi się lekcje nauki jazdy na nartach dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.  W naszej ofercie znajdują się lekcje indywidualne jak i grupowe na każdym stopniu zaawansowania. Na życzenie klientów pomagamy w organizacji eventów na stoku dla firm połączonych z nauką jazy na nartach i snowboardzie. Początkowe etapy szkolenia odbywają się na terenie specjalnie przygotowanym i wyposażonym w nowoczesną taśmę (wyciąg) ułatwiającą pokonywanie różnicy wzniesień.

Chcesz aby twoje dziecko nauczyło się zjeżdżać na nartach, snowboardzie lub po prostu polubiło zimowe sporty? A może chcesz poprawić swoją technikę jazdy na nartach? Dzięki mojej pasji i doświadczeniu potrafię ułożyć indywidualny program dostosowany do umiejętności danej osoby i zmotywować tak, aby sport stal się częścią zdrowego stylu życia.

Zobacz całą kadrę

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.