Jarosław Pasoń

Dyrektor Sportowy, Trener Personalny

Nazywam się Jarosław Pasoń i jestem absolwentem AWF Kraków. Byłem reprezentantem na Akademickich Mistrzostwa Polski w siatkówce oraz tenisie ziemnym Krakowskiej AWF oraz zawodnikiem STT Fakro Nowy Sącz.

Aktualnie jestem trenerem szkolenia wyczynowego PZT, certyfikowanym trenerem personalnym z 7-letnim doświadczeniem, trenerem przygotowania motorycznego, trenerem medycznym, instruktorem narciarstwa zjazdowego, siatkówki oraz pływania, managerem sportu i laureatem konkursu na trenera roku organizowanego przez portal www.wmeskimkregu.pl, w którym zająłem trzecie miejsce. Oprócz sportu pasjonuję się też zdrowym trybem życia.
Jeżdżę na nartach od 4 roku życia, przez wiele lat trenowałem siatkówkę grając w Dunajcu Nowy Sącz oraz AZS AWF Krakowie. Uczestniczyłem w obozie przygotowawczym reprezentantów Polski w chodzie sportowym do igrzysk w Rio de Janeiro. Prowadziłem zajęcia ogólnorozwojowe z drużyną kolarską 72d team by Oshee (aktualnie 72d Rowmix Java Team) i gościłem na treningu Tomasza Marczyńskiego z grupy Lotto Soudal. Możesz mnie i moje wyniki śledzić na aplikacji STRAVA.

Chcesz zmienić swój tryb życia, poprawić sylwetkę, podnieść wydolność i wreszcie poczuć się zdrowo? Pomagam osobom, które chcą zredukować masę ciała oraz przygotować ich organizm do wybranych dyscyplin sportowych na każdym poziomie zaawansowania.

Dzięki dużemu doświadczeniu w wielu dyscyplinach sportowych potrafię doradzić i dobrać odpowiednie ćwiczenia tak, aby ułożyć indywidualny program treningowy dla każdego.

Zobacz całą kadrę

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.