Baseny

Baseny
Atrakcje wodne

Baseny

Tuż obok Ośrodka znajduje się kryta pływalnia. Jej długość wynosi 25 m oraz liczy 5 torów. W najpłytszym miejscu liczy 120cm. Idealne miejsce dla osób, które chcą rekreacyjnie zadbać o swój organizm. Również zorganizowane grupy, będą mogły przeprowadzać trening. Warto pamiętać, że woda ma ogromny wpływ dla naszego organizmu. Podczas takiego wysiłku pracują nasze mięśnie, natomiast stawy są odciążone. Kształtuje się prawidłowa sylwetka naszego ciała, a co najważniejsze rozluźnia i odpręża się nasz układ nerwowy. Dodatkowym atutem tego miejsca, są organizowane zajęcia z Aqua Aerobiku idealne dla każdego, niemalże w każdym wieku.

Kąpielisko Radwanów
W kierunku Piwnicznej Zdrój

Kąpielisko Radwanów

Kąpielisko znajduje się w niedalekiej odległości od Rytra, w kierunku Piwnicznej Zdrój. Składa się z części zamkniętej i atrakcji na świeżym powietrzu. Pływalnia pod dachem o głębokości do 150 cm liczy trzy tory pływackie. Zewnętrzna część posiada trzy niecki o głębokości w przedziale 120 cm do 180 cm. Dodatkowymi atrakcjami są zjeżdżalnie oraz masaże podwodne. Na zgłodniałych czeka punkt gastronomiczny. Na terenie mamy do dyspozycji również wannę z hydromasażem i saunę. W sezonie zimowym skorzystać możemy z lodowiska.

Kąpielisko Zapopradzie
W Muszynie

Kąpielisko Zapopradzie

Baseny na Zapopradziu w Muszynie są idealnym miejscem dla dzieci i dorosłych. Na terenie kąpieliska mamy do dyspozycji basen rekreacyjny 135 cm głębokości z dwoma torami pływackimi oraz 4 jacuzzi wypełnione wodą leczniczą, brodzik z małą zjeżdżalnią oraz fontanną. Temperatura wody wynosi 28 stopni C, a jacuzzi 33 stopnie C. Basen rekreacyjny wyposażony jest w parasol wodny, masaże ścienne, kaskady wodne, grota sztucznej fali, gejzer denny oraz wyspa. Polecamy też brodzik dla dzieci o głębokości 10 – 35 cm oraz 10 m zjeżdżalnię.