SPA

RyterSKI SPA RyterSKI SPA RyterSKI SPA
To co najlepsze z natury

RyterSKI SPA

Poczuj się w naszym SPA jak w raju! Podaruj sobie odrobinę relaksu w RyterSKI SPA!
Tryb życia, natłok obowiązków, codzienna bieganina, praca do późna i nadmierny stres nie sprzyjają naszemu zdrowiu. Odnowa biologiczna, czyli szereg zabiegów poprawiających pracę układu krwionośnego, redukujących napięcie mięśni i ujędrniających skórę pozwala wyzwolić pokłady dobrej energii, która przywraca siłę oraz poprawia samopoczucie.
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego SPA.

Odnowa biologiczna Odnowa biologiczna Odnowa biologiczna
Doskonały relaks

Odnowa biologiczna

Połączenie tego co daje nam przyroda z profesjonalnym sprzętem jaki posiadamy, wykwalifikowaną kadrą oraz kosmetykami opartymi na naturalnych składnikach jest gwarancją na uzyskanie najlepszych efektów terapii. Gościom oferujemy zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, rehabilitacji oraz szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Dodatkowo można zrelaksować się korzystając z jacuzzi i sauny suchej oraz łaźni parowej.

Zapraszamy Zapraszamy Zapraszamy
Pełna harmonia

Zapraszamy

Nasz Ośrodek umiejętnie łączy ofertę dla Klienta biznesowego/ indywidualnego/ grup z możliwością wypoczynku w komfortowych warunkach.
Realizujemy różne programy SPA: relaksacyjne, pobudzające, wyszczuplające, rehabilitacyjne, lecznicze oraz pojedyncze zabiegi w zależności od oczekiwań i możliwości czasowych naszych Gości.
Oderwij się od codzienności oraz odzyskaj pełną harmonię ciała i duszy w świecie SPA!

RyterSKI SPA

Kontakt

e-mail: recepcja@ryterski.pl  tel.: +48 882 807 112

Prosimy o wcześniejszy kontakt w kwestii umówienia zabiegów SPA.

KAŻDE ZABIEGI WEDŁUG POTRZEB MOGĄ BYĆ DOPASOWANE wedle życzeń Klienta.