Wypożyczalnia sprzętu

Narty i snowboard
Sprzęt narciarski

Narty i snowboard

Posiadamy szeroki asortyment sprzętu narciarskiego. Czy poszukujesz topowych nart na których szusują zawodnicy lub zaczynasz swoją przygodę z nartami? Gwarantujemy, że posiadany przez nas sprzęt jest nowoczesny, bezpieczny i przechodzi regularne przeglądy techniczne.

Dla dorosłych
Szeroka oferta

Dla dorosłych

Na półkach wypożyczalni RyterSKI znajduje się wiele kompletów doskonałej jakości nart dla dorosłych. Posiadamy pełną gamę długości jak i twardości nart czy dla mężczyzn czy dla kobiet. W skład zestawu narciarskiego wchodzą narty, buty narciarskie oraz kije. Każde narty są sprawdzane przed jazdą. ustawiamy także odpowiednią siłę wiązań. Pomagamy z doborem sprzętu, tak aby każdy mógł na stoku bezpiecznie i komfortowo spędzić czas.

Dla dzieci
Dla najmłodszych

Dla dzieci

Jesteśmy najlepiej zaopatrzoną wypożyczalnią sprzętu narciarskiego w okolicy. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz sprzętu narciarskiego dla najmłodszych zarówno tych początkujących jak i już dobrze jeżdżących. Wypożyczane przez nas komplety składają się z nart, butów, kijków oraz obowiązkowo kasku. Pragniemy przypomnieć, że dla dzieci w wieku do lat 16 jazda w kasku jest obowiązkowa. Sprzęt regulujemy i sprawdzamy przed wydaniem bo bezpieczeństwo to dla nas priorytet!

Akcesoria
Polecamy

Akcesoria

Sprzęt snowboardowy. Zapewniamy pełny wybór sprzętu snowboardowego. W skład kompletu wchodzi deska z wiązaniami oraz buty. Przed wydaniem ustawiamy wiązania pod odpowiednim katem. Sugerujemy jazdę w kasku. Kaski dla snowboardzistów również znajdują się w ofercie naszej wypożyczalni.
Akcesoria narciarskie. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów narciarskich. Wszystkie dostępne długości kijów, a także niemal każdą wielkość butów i kasków. Dla chętnych posiadamy również możliwość wypożyczenia gogli narciarskich. Bezpieczeństwo to podstawa – dlatego sugerujemy jazdę w kasku.

Cennik

Cennik wypożyczenia sprzętu

SPRZĘT 2 GODZINY KAŻDA NASTĘPNA GODZINA CAŁY DZIEŃ
Narty 15 zł 5 zł 25 zł
Buty 15 zł 5 zł 20 zł
Kije - - 5 zł
Komplet narciarski 20 zł 10 zł 45 zł
Deska snowboard 20 zł 5 zł 35 zł
Buty snowboard 15 zł 5 zł 25 zł
Komplet snowboard 30 zł 10 zł 50 zł
Kask - - 10 zł


Cennik usług serwisowych

RODZAJ CENA CZAS TRWANIA (ok.)
Ostrzenie maszynowe 20 zł 15 min
Ostrzenie ręczne 35 zł 30 min
Regeneracja ślizgu 20-30 zł 15-30 min
Smarowanie na gorąco 10 zł 20 min
Regulacja wiązań 5-10 zł 10 min
Montaż wiązań 20 zł 10 min
Komplet Pełny serwis
(regeneracja ślizgu, ostrzenie ręczne lub maszynowe, smarowanie)
55 zł 60-90 min

Czas trwania podany w przybliżeniu, może ulec zmianie.