Boisko wielofunkcyjne

Boisko wielofunkcyjne
O wymiarach 45m x 32m

Boisko wielofunkcyjne

Gra w kometkę, czy szereg innych zajęć rekreacyjnych lub sportowych na boisku o wymiarach 45m x 32m (wymiar całkowity) daje wiele możliwości. Boisko wyposażone jest w sztuczną trawę o różnej gęstości przy kortach, w celu zapewnienia najlepszych właściwości. Na jego wyposażeniu znajdują się bramki o wymiarach 3m x 2m, zestawy do siatkówki oraz tenisa ziemnego. Pozwala to na wynajęcie np. dwóch kortów przez zupełnie obce sobie osoby lub świetną rywalizację oraz zabawę osób grających w siatkówkę, a obok parę grającą w tenisa.

Baza sportowa
Profesjonalna

Baza sportowa

Teraz wszystko zależy od Was – my ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, by przygotować jak najbardziej profesjonalną bazę sportową. Dzięki infrastrukturze z boiska mogą korzystać osoby z niepełnosprawnością. Bardzo ważną informacją jest to, że obiekt posiada oświetlenie LEDowe (halogenowe) dające bardzo dużą jasność, a tym samym pozwalające na grę w późnych godzinach. Z boiska korzystać możemy od wiosny do jesieni – zimą zapraszamy na Stok Ryterski Raj oraz Lodowisko.

Zapraszamy

Sport!

Całkowicie nowe boisko dla zastosowania wielofunkcyjnego. Pozwala na realizację sportów zespołowych takich jak:

  • piłka nożna
  • piłka ręczna
  • siatkówka
  • tenis ziemny
Sport!
Strefa wspinaczkowa
17m szerokości i 3m wysokości

Strefa wspinaczkowa

Naszą kolejną propozycją jest ścianka wspinaczkowa o szerokości 17m i 3m wysokości. Tak duża powierzchnia z pewnością będzie wyzwaniem dla wielu osób, nie tylko tych najmłodszych. Jej wysokość pozwala na korzystanie z niej, bez specjalistycznych zabezpieczeń. Rodzic lub osoba asekurująca może po prostu stanąć za plecami osoby korzystającej, by w pełni asekurować jej zmagania. Wyposażona jest w specjalnie dla tej wysokości maty amortyzujące ewentualny upadek.

Strefa malucha
1 stacja 4,5mx4,5m,
2 stacja 10mx5m

Strefa malucha

Bezpieczne i piaszczyste podłoże oraz liczne przeszkody z jakimi borykać się będą dzieci, z pewnością cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. Od klasycznej zabawy w piasku przez wspinaczkę na jednej ze stacji imitujących piramidę z lin, która prawdopodobnie będzie pierwszym zdobytym szczytem. Druga stacja bardziej rozbudowana i wymagająca zachęci nieco starsze i sprawniejsze pociechy. Wymagać będzie odpowiedniej sprawności, umiejętności zachowania równowagi, a zarazem siły mięśni. Oczywiście wszystko to otulone mnóstwem radości i uśmiechów.

Siłownia zewnętrzna
Aktywność dla każdego

Siłownia zewnętrzna

Nie wiesz jak prawidłowo korzystać z dostępnego sprzętu? Bez obaw, każda stacja posiada opis ćwiczenia wraz z jego właściwościami, które pozytywnie wpływają na nasze ciało. Jeśli do treningu dodamy świeże górskie powietrze, a w bliskiej odległości naturalne wody źródlane, to mamy idealną receptę na zdrowie. Wszechstronność urządzeń pozwoli na zwiększenie kondycji, dotlenienie organizmu, poprawę krążenia, inne znów wzmocnią nasze mięśnie co również jest bardzo ważde dla każdego w każdym wieku.

Wiele innych atrakcji dla mniej lub bardziej aktywnych

Rekreacja

1. Pierwszą z propozycji jest siłownia. Miejsce idealne dla tych, którzy chcą poprawić swoją kondycję, wzmocnić siłę oraz poprawić swoją sylwetkę. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, również pod względem korekcyjnym wart odwiedzać takie miejsca.
2. Tenis stołowy wymaga kondycji oraz zwinności. Cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w szkołach. My również proponujemy spędzić nieco czasu grając w dwójkę lub czwórkę i po prostu świetnie się bawić.
3. SPA to miejsce, gdzie każdy dla siebie wybierze jakiś zabieg lub masaż, odda się w ręce profesjonalistów i błogo się odpręży. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Pamiętajmy przede wszystkim o odpowiedniej regeneracji naszego organizmu, nie tylko po ciężkim treningu, ale również codziennej pracy.
4. Pokój zabaw dla dzieci jest miejscem dla najmłodszych. Mnóstwo kolorów, zabawek, gier planszowych i innych atrakcji, które zapewnią wiele radości. Dodatkowo nasza sala wyposażona jest w TV z konsolą Xbox, dla nieco bardziej wymagających.