Hale sportowe

Hala w Rytrze
Widowiskowo-sportowa

Hala w Rytrze

Znajdująca się w niewielkiej odległości od Ośrodka. Do dyspozycji mamy tam 3 sektory, wraz z pełnym wyposażeniem. Można wedle własnych potrzeb wynająć 1 sektor lub całą halę. Będzie to z pewnością idealne rozwiązanie dla tych grup sportowych, które wymagają profesjonalnych warunków do treningu lub odbycia się turnieju.

Hala w Piwnicznej Zdrój
Widowiskowo-sportowa

Hala w Piwnicznej Zdrój

Ścianka wspinaczkowa, znajduję się w Piwnicznej Zdrój. Będzie wyzwaniem, frajdą i wymaganiem dla nie jednej osoby. Warto spróbować tej dyscypliny sportu, ponieważ w znaczący sposób wzmacnia siłę oraz wytrzymałość naszych mięśni. Dużą dawkę adrenaliny zapewni nam wysokość z jaką będziemy się zmagać, ponad 15 m. Na terenie obiektu znajduje się również siłownia oraz hala sportowa o wymiarach 20 m x 40 m oraz trybunami na 230 miejsc.

Park linowy
Po sąsiedzku

Park linowy

Nad Ośrodkiem RYTERSKI znajduje się wspaniały park linowy. Piękno Beskidu, obcowanie z naturą oraz zmagania się z przeszkodami, będą bardzo interesującą atrakcją dla wielu osób. Rozmaitość tras, jest atrakcyjna i dostosowana do wieku. Mnóstwo frajdy i radości dla najmłodszych, ale również wyzwanie przed młodzieżą i osobami dorosłymi. Znaczna wysokość oraz przeszkody z jakimi przyjdzie nam się zmagać, będą wyzwaniem. Warto jednak wybrać to miejsce, ze względu na piękno przyrody, bliskiej okolicy, a przede wszystkim własnego zdrowia. Ruch na świeżym powietrzu, wzmocnienie mięśni oraz pobudzenie układu krążenia potrzebny jest dla każdego w każdym wieku.