Wakacje!
Kierunek - Beskid Sądecki!

← Wróć do Bloga

Wakacje!
Kierunek - Beskid Sądecki!

 

W tym krótkim wpisie chcemy Was zabrać w podróż po najciekawszych zakątkach Beskidu Sądeckiego. Dlatego też przedstawiamy kilka największych atrakcji regionu, które koniecznie musicie zobaczyć!

1. Ruiny zamku w Rytrze, z którego rozciągają się niesamowite widoki na piękną dolinę Popradu i szczyty Beskidu Sądeckiego. Najstarszą murowaną częścią jest wieża z XIII w. a sam zamek serwuje sporą dawkę ciekawej historii.

2. Spływ Doliną Popradu z flisakami to kolejna atrakcja, na którą warto przeznaczyć swój wolny czas. Spływ rozpoczyna się na przystani w Piwnicznej a kończy w Rytrze tuż obok boiska piłkarskiego. Ta ponad dwugodzinna wyprawa pozwoli Wam się wyciszyć a malownicze widoki sprawią, że zapomnicie o codzienności.

3. Stary Sącz to jedno z najstarszych miast w Polsce. To niewielkie miasteczko kryje w sobie wiele atrakcji, do których na pewno warto zaliczyć Leśne Molo na Miejskiej Górze zakończone kładką wśród drzew, bobrowisko a także rynek z wieloma urokliwymi zakątkami.

 

To oczywiście tylko wybrane miejsca, które warto zobaczyć. W nadchodzące wakacje wybierzcie kierunek Beskid Sądecki i przekonajcie się sami jak wspaniały jest nasz region.

Zapraszamy!

← Wróć do Bloga