Lodowisko

Lodowisko
Jazda na łyżwach

Lodowisko

Nawet jeśli sprawia nam trudność, każdy podziwia ten rodzaj dyscypliny. Jej piękno i gracja oraz zimowa aura ma swój urok. Dlatego pomimo chłodu na zewnątrz, gorąco zachęcamy do korzystania z naszego lodowiska w sezonie zimowym. Idealne dopełnienie lub alternatyw dla osób korzystających z naszej Stacji Narciarskiej.

Atrakcje zimowe

Polecamy

Warto pamiętać również o naszej Oberży pod Aniołami, która ciepłymi napojami oraz posiłkami ogrzeje i wzmocni zmarzniętych. Sezon zimowy w RYTERSKI ma wiele do zaoferowania. Stacja Narciarska pozwoli cieszyć się z jazdy na nartach, snowboardzie, snow tubingu i wielu innych. Lodowisko będzie idealnym dopełnieniem lub alternatywą na zimowe szaleństwa.

Polecamy
Zapraszamy
Lodowisko 30m x 20m

Zapraszamy

Z pewnością większość podziwia łyżwiarstwo, czy to figurowe, hokej lub panczenistów. Każda choć podobna bardzo się różni. Dlatego powinniśmy się zastanowić nad doborem odpowiednich łyżew, by w pełni cieszyć się z jazdy na nich. Kolejny aspekt to bezpieczeństwo. Dla najmłodszych zalecamy skorzystanie z ochraniaczy oraz pingwinków do nauki jazdy, natomiast starsi, z dozą ostrożności swoje początki powinni rozpocząć blisko band. Z pewnością właśnie dzięki temu lodowisku, wiele osób spędzi wspaniale czas z rodziną lub wesoło i aktywnie z paczką znajomych. W ostatnim sezonie było Was dużo, mamy nadzieję, że  w tym sezonie będzie Was jeszcze więcej!

Ceny są podane za 1h

Cennik

Zima oferuje mnóstwo atrakcji, wszystko zależy tylko od naszych chęci, a zdrowy ruch idealnie ogrzeje nas w te chłodne dni.
Im bardziej jazda na łyżwach dla nas stanie się naturalna, tym bardziej się z niej cieszymy i ochoczo wybieramy.

Rodzaj cena
bilet normalny 10 zł
bilet ulgowy 8,00 zł
bilet grupowy 5 zł
wypożyczenie łyżew 8,00 zł
wypożyczenie delfinków
do nauki jazdy
8,00 zł
wypożyczenie delfinków
do nauki jazdy - cały dzień
50 zł