Dla dzieci

Pokój zabaw
Wspaniała zabawa

Pokój zabaw

Dla wszystkich naszych Gości w ramach pobytu udostępniamy pokój zabaw dla dzieci. Gry planszowe, pluszowe misie, puzzle, kolorowe klocki, kolorowanki oraz wiele innych zabawek czekają na Twoje dziecko. W pokoju znajduje się telewizor z możliwością podłączenia XBox. Wspaniała zabawa dla całej rodziny gwarantowana. Pokój jest dostępny od godz. 7.00 do 22.00.

RyterSKI SPA
Relaks i rekreacja

RyterSKI SPA

Zapraszamy do skorzystania z oferty SPA skierowanej do najmłodszych naszych Gości. Baśniowym księżniczkom proponujemy malowanie paznokci. Wesołym urwisom kolorową kąpiel w kapsule SPA. Dzieci pod opieką rodziców zapraszamy do bąbelkowej zabawy w jacuzzi.

Strefa Malucha
Sport i rozrywka

Strefa Malucha

W Centrum Sportu i Rekreacji. Nasi najmłodsi Gości będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy dla maluchów. Bezpieczny plac zabaw, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, korty tenisowe, rolkowisko, boisko wielofunkcyjne oraz wiele innych atrakcji.

Gospoda Rogasiowa
Dla najmłodszych smakoszy

Gospoda Rogasiowa

Nasze menu jest dostosowane do potrzeb najmłodszych smakoszy. Domowe zupy jak u babci, pierożki, chrupiące naleśniki z serem lub z dżemem. Wszystko aby zaspokoić głód małych brzuszków. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla dzieci. Urodziny dziecka z animatorem, gry i zabawy na świeżym powietrzu, dużo aktywnej i bezpiecznej zabawy z dala od zgiełku miasta.