[restaumatic_active_menu]

Dobry smak w zasięgu ręki!

MENU CATERINGOWE

MENU CATERINGOWE w zasięgu ręki! Pobierz MENU i ciesz się dobrym smakiem bez wychodzenia z domu!

Zajmujemy się dowozem naszych dań do domu!

RyterSKI ma jeden z lepszych cateringów w Twoim regionie! Posiłki są zamawiane z cateringowego menu Gospody z zachowaniem obowiązujących cen. Zamów na wynos sałatki, dania główne, ryby, makarony, desery oraz przepyszne pizze i burgery.  Mamy tez specjalne menu dla dzieci oraz serwujemy dania wegańskie, wegetariańskie na specjalne zamówienie. Dbamy aby produkty w naszych potrawach były sezonowe i pochodziły z ekologicznych upraw..

Dowozimy do większości miejscowości w rejonie Rytra, pomiędzy Nowym Sączem i Piwniczną. Przy zamówieniach powyżej 40 zł dowóz do 8 km jest gratis  (powyżej 8 km dodatkowa oplata 2 zł/km).

Zamówienia telefonicznie: 692 490 762

Wege Catering

Nasza oferta cateringowa obejmuje nie tylko pyszne i zdrowe wegańskie dania, ale również najwyższej jakości składniki przygotowywane na profesjonalnym sprzęcie. Gotujemy bez używania sztucznych polepszaczy smaku, barwników czy konserwantów.
Dzięki naszym posiłkom dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów, równocześnie wzmacniając mechanizmy obronne organizmu.
To nie tylko zwykłe potrawy przygotowane przez naszego szefa kuchni, ale to najlepsza wersja domowego jedzenia aby trafiło w Wasze gusta.
To również wygoda  i oszczędność czasu na co dzień!

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.