Któż nie lubi jazdy na łyżwach?

Lodowisko

Nawet jeśli sprawia nam trudność, każdy podziwia ten rodzaj dyscypliny. Jej piękno i gracja oraz zimowa aura ma swój urok. Dlatego pomimo chłodu na zewnątrz, gorąco zachęcamy do korzystania z naszego lodowiska w sezonie zimowym. Idealne dopełnienie lub alternatyw dla osób korzystających z naszej Stacji Narciarskiej.
Warto pamiętać również o naszej Oberży pod Aniołami, która ciepłymi napojami oraz posiłkami ogrzeje i wzmocni zmarzniętych.
Sezon zimowy w RYTERSKI ma wiele do zaoferowania. Stacja Narciarska pozwoli cieszyć się z jazdy na nartach, snowboardzie, snow tubingu i wielu innych. Lodowisko będzie idealnym dopełnieniem lub alternatywą na zimowe szaleństwa.

Lodowisko o wymiarach 30m x 20m

Z pewnością większość podziwia łyżwiarstwo, czy to figurowe, hokej lub panczenistów. Każda choć podobna bardzo się różni. Dlatego powinniśmy się zastanowić nad doborem odpowiednich łyżew, by w pełni cieszyć się z jazdy na nich. Kolejny aspekt to bezpieczeństwo. Dla najmłodszych zalecamy skorzystanie z ochraniaczy oraz pingwinków do nauki jazdy, natomiast starsi, z dozą ostrożności swoje początki powinni rozpocząć blisko band. Im bardziej jazda dla nas stanie się naturalna, tym bardziej się z niej cieszymy i ochoczo wybieramy. Z pewnością właśnie dzięki temu lodowisku, wiele osób spędzi wspaniale czas z rodziną lub wesoło i aktywnie z paczką znajomych. W ostatnim sezonie było Was dużo, mamy nadzieję, że  w tym sezonie będzie Was jeszcze więcej!
Zima oferuje mnóstwo atrakcji, wszystko zależy tylko od naszych chęci, a zdrowy ruch idealnie ogrzeje nas w te chłodne dni.

Cennik (ceny są podane za 1h)

Rodzajcena
bilet normalny10 zł
bilet ulgowy8,00 zł
bilet grupowy5 zł
wypożyczenie łyżew8,00 zł
wypożyczenie delfinków
do nauki jazdy
8,00 zł
wypożyczenie delfinków
do nauki jazdy - cały dzień
50 zł

Prawa zastrzeżone ©2023, Ryterski. Projekt i administracja: pawgaw.pl.