Nowa wizja spokojnego wypoczynku

Naszym gościom korzystającym z noclegu w Rytrze zapewniamy spokój i relaks w otoczeniu pięknej przyrody, szumiących lasów i rwących górskich potoków.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2-, 3-, 4- osobowe, rodzinne oraz typu studio, łącznie 44 pokoje, zapewniające nocleg zarówno dla rezerwacji grupowych jak i dla gości indywidualnych.

Pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, Wi Fi, balkon z malowniczym widokiem na stok narciarski, Jastrzębią Górę oraz Dolinę Roztoki. Udostępniamy możliwość wypożyczenia w Recepcji suszarki do włosów, czajnika elektrycznego oraz deski do prasowania z żelazkiem, a także zakupu kosmetyków pielęgnacyjnych. Tak bogate wyposażenie sprawia, że nocleg w Rytrze staje się wyjątkowo przyjemnym i komfortowym doświadczeniem.

W pokojach De LUX standardowo na wyposażeniu są: lodówka, sejf, suszarka do włosów, mydełko.

Okolice - lokalizacja w oazie spokoju

Położony jest w malowniczej miejscowości Rytro w Popradzkim Parku Krajobrazowym na południu polski przy granicy ze Słowacją.

Widok z okien ośrodka rozpościera się na Jastrzębską Górę, na której znajduje się stacja narciarska ”Ryterski Raj”. Rytro to jedno z najpiękniejszych miejsc na Sądecczyźnie przyjazne dla miłośników pieszych i rowerowych górskich wycieczek, sportów zimowych, a zwłaszcza dla tych, którzy szukają ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.
Nocleg w Rytrze – pomysł na niezapomniany weekend dla całej rodziny!
To wymarzone miejsce na krótkie weekendowe pobyty, rodzinne wczasy, spotkania biznesowe, konferencje, a także na zorganizowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Naszym gościom korzystającym z noclegu w Rytrze zapewniamy spokój i relaks w otoczeniu pięknej przyrody, szumiących lasów i rwących górskich potoków. Sielski krajobraz sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe, a bliskość natury koi nerwy, poprawia samopoczucie i pozwala odpocząć od zgiełku wielkich miast oraz codziennego zabiegania. A miły i uśmiechnięty personel zapewni indywidualne podejście i fachową pomoc

Nasz ośrodek w Rytrze to jednak nie wszystko. Do Państwa dyspozycji oddajemy gospodę urządzoną w stylu regionalnym, gdzie każda potrawa ma swój oryginalny smak i charakter.

Mając na uwadze osoby ze specyficznymi preferencjami oferujemy trzy rodzaje diet: dietę beznabiałową, bezglutenową oraz cukrzycową.

Specjalizujemy się w kuchni wegańskiej!